středa 17. července 2019

Máma a já

Prázdninové šití je u mě zatím hodně relaxační. Díky holkám u babiček se mi celkem daří stíhat zakázkové šití (jen s tím focením a vystavováním je to horší), ve volných chvílích jsem si ušila i pár oblečků pro sebe (a tam je to s focením a vystavováním ještě horší). Nebo šiju, co se mi zrovna chce. To je vůbec největší paráda. A pak taky krabice se zašíváním a vyspravováním oblečení, co na mě čeká už hodně dlouho a je skoro bezedná..

Prokládám audio i video pořady Adama Gebriana o české (a místy slovenské) architektuře. Jak to, že jsem je - stokrát díky Helči - objevila až teď? Ani zahradní architekturu nezanedbávám: BBC pořad Garden Rescue je pro mě skvělým večerním relaxem. Konečně něco, co mě hodně baví a není jiná možnost než sledovat v originále. Mám pocit, že má angličtina po těch x letech nepoužívání mizí v dáli, tak teď aspoň přes ten poslech..

....

Kabelky pro malé slečny jsem měla v hlavě už dlouho. Každou chvíli potkávám holčičky s pidikabelkami, tak mě napadlo, že kdyby jim kabelka ladila k té mámině, možná by to každý den dělalo radost oběma dvěma.

K dostání tady..


3 komentáře: