čtvrtek 14. března 2019

Nové..

Nové budou mé letošní nákupky. Ještě nevím, jestli napořád, ale tento rozměr i poměr koženka/látka mému oku lahodí. Takže minimálně pro toto léto.

Zvětšila jsem o pár centimetrů výšku, šířku i hloubku kabelky - mám ráda, když svetřík nebo mikina uložený v kabelce pro případ chladnějšího večera kabelku úplně nezaplní. Pokud v ní zrovna neponesete nákup, bude pořád vypadat příjemně poloprázdně.

Prodloužila jsem ucha a našila je kousek dále od sebe - aby se příjemně nosila na rameni.

Koženka už není jen na zadní straně kabelky, ale na jejím celém zvýšeném dně - snižuje se tak šance ušpinění.

Zapínání na magnet a uvnitř velká kapsa na zip a menší kapsička (třeba na mobil) zůstávají.První dva kousky vezu s sebou v sobotu do Nového Města. (A ta šedošedá s vlnkami, jestli se v sobotu neprodá, bude moje - je třeba se odměňovat a nadchla jsem se pro svítivě žluté ucho:))

4 komentáře:

 1. Ty tašky, batohy, látky...perfektní. Doufám, že vám včera vyšlo počasí a zákazníci byli milí, že jste spokojená a nadšená, že budete dále s radostí tvořit.
  Krásné dny. Lenka B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. Lenko, díky, díky, díky- to se ták hezky poslouchá..
   V sobotu bylo fajn: lidi moc milí, organizátorky skvělé, kamarádky přišly a všechno jsem probraly, krásné dárky pro holky jsem dostala. Jsem nadšená! Batohy měly úspěch, takže už se těším na další šicí "várku" :)

   Vymazat