úterý 7. prosince 2021

Tři

 
aneb po třech letech společné focení.***********

Ta s čerty v očích mě neustále nutí být ve střehu, předvídat její nápady a pak být neskutečně rychlá. Ta  s uměleckou duší mě naopak nutí hodně zpomalit, nadechnout, vydechnout a počkat na její vlastní pohodové životní tempo. A ta třetí mě nepřetržitě procvičuje v argumentaci a bojím se, že už nějakou dobu prohrávám. Na všechno má odpověď a já v nich trochu slyším samu sebe. 


***********


Jinak mě ale tyhlety focení jednou připraví o poslední nervy. Hodina příprav a přemlouvání, dvěstě znechucených obličejů (takové černé tričkááá?), pak milion grimas u focení. A po pěti minutách naschvály té nejmenší, kterou bych následujících několik minut nejradši roztrhla jak hada.

Ale co by pro těch pár fotek pro budoucí vzpomínky člověk neudělal. No, vlastně jsem zvědavá, za kolik let se po dnešním zážitku k takovémuto focení znovu přemluvím. Všichni fotografové, máte můj hluboký obdiv...


Tak schválně - uhodnete podle fotek, kdy nastal bod zlomu? (A kdy pak dokonce letěla krytka od foťáku?). 
8 komentářů:

 1. Krásne baby! Fotky sú skvelé, aj tie čo "nie sú podľa predstáv" majú svoje čaro. A verte, že práve tie v budúcnosti vyvolajú naj spomienky :-)) Krásne sviatočné obdobie"
  Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte asi pravdu, uznávám. A doufám - zatím se ve mně pořád vaří krev, když si vzpomenu jak mě vytočily. Nebo spíš vytočila :) Taky přeji krásné Vánoce. Bára

   Vymazat
 2. Krásné fotky a krásné holky, spadla mi brada,jak jsou velké. Kočky!

  OdpovědětVymazat
 3. To jo, to jsou, Klárka už mě dohání. Díky a přeju krásné Vánoce... B.

  OdpovědětVymazat
 4. Barunko, nestěžuj si - holky jsou nádherné a své a já si zamlouvám ty 3
  rozchechtané v rámečku......b.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babi, už frčí do tisku. Já vím, že jsou, jen mít nervy ze železa by to chtělo 😉

   Vymazat