pátek 3. února 2017

Fotíme

Nicol Kolářová šije úžasné kabáty. Softshellové, s nosící vložkou pro miminka. Nebo i bez ní, jak chcete. Děsně jí to jde, kabáty vypadají skvěle. 

A tak když psala, jestli bych nechtěla vyfotit moje tašky s jejími kabáty, byla jsem všemi deseti pro.


Nevybraly jsme si, pravda, zrovna nejlepší den, v noci napadlý sníh se v Brně už během rána změnil v nechutnou hnědou všudypřítomnou kaši. Naštěstí u Petrova bylo ještě bílo. A tři mimináči v kočárech v rámci možností hodní...


Nicol s kamarádkou si zahrály na modelky, já konečně vyzkoušela nový foťák. Pořád jsem ještě neobjevila většinu jeho funkcí, ale to přijde :)Třeba tyhle prošitím ozdobené kapsy mají můj obrovský obdiv - pro mě je to stále na míle vzdálená meta.Po focení oběd pro nás i pro drobotinu a zkonzultování všech možných i nemožných, povětšinou mateřských, témat. 

Zakončení kde jinde než v Šití nití, kde jsem (opět) nedodržela svůj limit (dvě látky a dost). A probrání všech "jak se živit šitím" témat..

Moc díky holkám za super den!


Koho zaujaly kabáty, pište Nicol. A koho kabelky, pište mi, zatím jsou všechny k mání..

6 komentářů:

 1. To je koncentrovaná krása. Kabáty jsou krásně ušité, barvy jsou bezvadný a s kabelkami se krásně doplňují. Vůbec nechápu, že píšu první komentář. Je to bomba. Jste obě moc šikovné a modelkám to sluší! A já jsem ráda, že v Budějcíh nemáme Šitínití, dopadla bych stejně ;-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko díky moc.. Nicol to všechno focení vymyslela, donesla i doplňky - já jen čučela jak puk a pak trochu fotila :) Šití nití je návykové, to jo. Tak dlouho jsem na nějaký takový obchod v Brně čekala a teď si musím zakazovat tam (často) chodit, neb bych tam nechala majlant.

   Vymazat
 2. Nádhera. Krásně sladěné kabáty s kabelkami. To byl super nápad nafotit to dohromady. Jsem nadšená z fotek.
  Těším se na další příspěvky.
  Lenka B. z NJ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, díky :) Nicol má na to cit a myslímže brzo zas něco nafotíme..

   Vymazat
 3. Krásná spolupráce, Baruš,tak ať se vám daří:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, díky. Taky mě tahle spolupráce nadchla, máme obě spousty plánů, tak uvidíme..

   Vymazat